Meie lugu

Kui 2019. aasta varakevadel ülikooli kaitsmiskomisjoni ukse taga närvesöövalt oma viimastele ülikooliminutitele pühendusime, ei osanud oodatagi, et meie – kaks täiesti võõrast kursakaaslast – sõuame 2 aastat hiljem abieluranda. 

Siin me nüüd siis oleme!

Evert

“Adele jäi mulle silma juba ülikooli esimesel kursusel, aga sellest hoolimata ei visanud elu mu teele just palju võimalusi temaga tutvumiseks. Nii ma siis piidlesin teda imetlusega silmanurgast, kuni ühel närvesööval lõputöö kaitsmise hommikul mõtlesin komisjoni ukse taga istudes, et nüüd või mitte kunagi. Poetasin siis suu nurgast paar ebaõnnestunud nalja, mille üle Nora siiski naerda suutis. Tolles tavatus hetkes oli mingi kummaline harmoonia, mis viis meid tol õhtul veinibaari muljetama, pannes alguse tõelisele triumfile!”

wedding_gallery2
wedding_gallery3

Adele

“Evert oli alati veidi müstiline. Tabasin ta ülikoolis mitmel korral klaasistunud pilguga minu poole vaatamas, ent nii pea, kui ta sellest aru sai, rändas ka pilk helikiirusel mujale. Kuna ta aga kunagi mulle ei lähenenud, mõtlesin, et ju ta siis pisut mõtlik inimene ole. Tagantjärgi muidugi tean, et selle avatud ja muidu suurepärase suhtleja hing on ühteaegu ka vaoshoitud ja häbelik. Nii on Kenneth oma mitmetahulise loomuse ja saladusliku müstikaga mu elu juba 2 aastat rikastanud!”